KÜSi kuues sünnipäevapidu

Kuupäev: 16.03.2007

Info:

Kuna tänavu möödus kuus aastat Keskkonnakaitse Üliõpilaste Seltsi asutamisest, tähistas KÜS seda 16. märtsil väikese peoga Ülikooli kohviku kaminasaalis. Lisaks seltsi liikmetele olid meiega seda rõõmsat sündmust tähistama tulnud ka mitmed sõprusseltside esindajad. Nii EMÜS ja EMEÜS Maaülikoolist kui ka SAK TTÜ-st ja TÜLKAR olid esindatud.

Peale KÜSi juhataja väikest kõnet said sõna külalised. KÜS sai kingiks nii lilli, korvitäie vitamiine puuviljade näol kui alkoholi, mida selts oma nooruse tõttu veel tarbida ei tohiks;) Hiljem lisandus kinkide nimekirja veel ka Kama-Kit, mis järgmist matka ootama jääb, et siis kõigile oma praktilisust tõestada.

Vahepeal oli pisut aega laualt meelepärase näksimise leidmiseks ja jutu puhumiseks, siis korraldas õhtujuht Kerda ühe väga lõbusa ja südamliku mängu. Samuti oli väga huvitav vaadata pildishow´d kõigist kuue aasta jooksul jäädvustatud seltsi üritustest. Peale nostalgiaminuteid saabus tort ja vahuvein. Loomulikult ei puudunud ka KÜSi kook.

Veel said soovijad paaripeale kinniseotud silmadega KÜSile plastiliinist sünnipäevakinki valmistada. Tulemuseks plastiliinist Kadri, olümpiarõngad, prillid, ohtralt lilli ja veel palju muudki. Enne õhtu lõppu said kõik midagi head ja toredat ütelda ning vahepeal Kerda käe all sündinud riidest nukule kalli või pai teha.
Tahaks loota, et kõigil külalistel oli sama tore kui minul ja et kohtume varem kui aasta pärast;)

Valik pilte sünnipäevalt: http://picasaweb.google.com/keskkonnayliopilasteselts


Luule

EMÜ KÜS tänab sponsoreid, kes aitasid meil seda üritust korraldada: AS Balsnack International Holding, A Le Coq, Leibur, Saaremaa Liha- ja Piimatööstus.

Osalejad:

Hetkel osalejaid pole